Kamery v bytovém domě

Kamery v bytovém domě

Jak se montují kamery v bytovém domě ?

Postup při návrhu a instalaci kamerového systém v bytovém komplexu je následující:

1. Přijedeme na místo, kde si společně projdeme všechny místa, které chcete nahrávat.
Při této prohlídce si také řekneme, kde jsou možné problematické místa z hlediska GDPR a ochrany osobních údajů. Tento fakt nelze podcenit tak, abyste měli vše v pořádku z hlediska právního.

2. Příprava cenové nabídky.
Zašleme kompletní cenovou nabídku pro instalaci kamerového systému. Tato nabídka je připravena zcela zdarma a bez závazků. Můžemte si samozřejmě vše vyjasnit a probrat další detaily. Pokud budete potřebovat, můžeme se také setkat na schůzi vlastníků jednotek a vysvětlit veškeré záludnosti a možnosti, které zabezpečení bytového domu pomocí kamer nabízí. Protože především při schůzi se najde mnoho dotazů, je tato fáze pro kamerové systémy Ostrava hodně důležitá.

3. Instalace kamerového systému
Při instalaci kamerového systému si znovu projdeme celý bytový dům, který osadíme kamerovým systémem. Opět si ujasníme, kde budou kamery, kde bude záznamové zařízení a především kudy povede kabeláž. Domluvíme se, kde budou lišty, kde kabeláž zasekáme, kde budou chránící trubky a podobně. Takže dopředu budete přesně informováni a můžete se také s techniky domluvit. Tím pádem bude vše přesně podle Vašich představ. Kabeláž je nutno vždy umístit do lišt nebo chránících trubek, protože jedině tak je zaručen bezpečný provoz pro kamerový systém Ostrava. Zároveň jsou kabely chráněny proti poškození při dalších pracech v domě.

4. Předání kamerového systém pro bytový dům
Po dokončení instalace nasměrujeme a na zoomujeme kamery pro celý kamerový systém. Dále si společně projdeme ovládání a nastavení celého systému. Naučíme Vás, jak si stáhnout záznam z kamerového systému, jak nastavit citlivost detekce pohybu a podobně. Samozřejmě také naučíme vše, co si budete dále přát a dotazovat se. Při předání kamerového systém po instalaci můžete být také celý výbor z bytového domu nebo SVJ abyste znalosti o ovládání kamerového systému měli všichni. Dobré je dělat si poznámky, abyste si později vše vybavili.

5. Pravidelný servis kamerového systému
Jednou za rok provedeme kontrolu funkčnosti kamerového systému, aby vše bylo bezproblémové a bezporuchové. Provedeme vizuální kontrolu spojů, nastavení nahrávacího zařízení a kontrolu pevného disku pro kamerový systém. Tím pádem budete mít vše v pořádku a můžete se spolehnout na zabezpečení bytového domu pomocí kamer.

Kamerové systémy Frýdek-Místek kvalitně s nabídkou zdarma | IP kamerový systém Frýdek-Místek ještě dnes | Kamerové systémy pro rodinné domy | Levné Kamerové systémy Frýdek Místek pro bezpečnost vašeho majetku